Ta decyzja wywołała oburzenie w środowisku osób z niepełnosprawnościami. Od 1 maja w Orientarium nie obowiązują już darmowe wejścia w weekendy i święta dla tej grupy zwiedzających. Z oferty zniknął też darmowy bilet dla opiekunów. Wejście bez opłat możliwe jest wyłącznie od poniedziałku do piątku.
Pomóż w rozwoju naszego portalu
