Punktem centralnym była Eucharystia celebrowana pod przewodnictwem bp. Piotra Sawczuka w drohiczyńskiej katedrze. Na modlitwę przybyli kapłani – głównie odpowiedzialni za poszczególne duszpasterstwa, osoby życia konsekrowanego, członkowie wspólnot, ruchów i stowarzyszeń, Koła Żywego Różańca, dzieci, młodzież, rodziny oraz wierni, którzy pragnęli wspólnie przeżyć dzień diecezjalnej wspólnoty.
Pomóż w rozwoju naszego portalu
